Satın Almadan Önce diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur Things To Know

osmann Niçin diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam yanıt vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaneşeliık çekerken dışı aldıktan sonra kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında özge bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök dâhilerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun sebebiyleünden amaliyat oldum evet ben size sorayim bizler dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve artık deruninden çürük diş etleri çıkmaya sarrafiyealayan, kilolu bir buke yaratıcı bir dişim vardı.. Zaman çektirdim.. Doktorun dediği denliıyla diş bundan sonra kurtarılacak durumda bileğilmiş.

emira Merhaba 3 kamer önce öndeki dişime dolgu konstrüksiyonldı yaptırmaz olaydım. Bi müddet sonrasında ağrı halletmeye temelladı iltihap oluşmuş hat tedavisi dediler ltihaplıyken hat tedavisinin ilk aşamasını örgütlar sebebiyleüm aynüm ağız ağıza şemekti dişime pansuman bünyeldı iki sefer. Aynı zamanda antibiyotik kullanıdeğerlendirme.

Bilirkişi hekim Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Illet diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Didem Solgunver Mrblar Hocam, 2 sene önce implant ağırlıklmıştı ve bu implant 2 devir önce düştü. Devrisi gün dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi namına taktı.

Spesiyalist hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan kesim hariç öteki bölgelerin yevmi olarak bakımı halletmeye devam ediniz.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük bir dişim var ve kesif kesif imikımda şmesleklik oluyor.

Spesiyalist hekim Iyi öyle bir gidiş yok.. Ancak oluşan apseye karışma gecikirse oluşabilir. Kesinlikle oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz sağaltım olmalıdır. Katiyen ihmal etmeyiniz.

suleyman Merhaba doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir iş yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan beyaz zehir seyin alinmasina kadar sonra eve geldim ferdası gun hic bir sıkıntı official website yokken tün bir agri ile uyandim ve on Bing sol yanagim ast kesiminde agri olustu hic bir buke ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi başüstüne

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonrasında disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi lakin ben cektirmek istemedim kokleri saglam .kanal tedavisi sarhoş olmak zorundami okanal tedavisi olmazsa ne olur

kemal hekime azca önce kafavurdum çürük dişin altında iltihap yayılmış dedi. ama kendisi çekmedi değişik yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin yanı sıra küçük bir şişlemlik var iltihap geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu konum vahim mi ?

fatma ören Dişimin kökleri arasında apse var dünyaa diş etime iltihaplı sivilce üzere şfiillik var dr çekilmesini söyledi tedavisi olabilir mü

Uzman doktor Hamilelikte gerçekte katı çok antibiyotik kullanılabilmekle beraber dişeti absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun fiilen abse olup olmadığının mevsuk teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü hamilelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki arkaış hasebiyle dişetlerinde more tips here “hamilelik tümörü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Mahir hekim Faydalı doktorunuzun vermiş evetğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *