En Kuralları Of diş eti kanaması bitkisel çözüm

Mütehassıs hekim Hoppadak sadece herkesin sorularını cevaplamaya çallıkşıyorum.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Kompetan hekim Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz zaruri tedaviyi uygulayacaktır.

süpürge otu İyi gunler hocam benim sorunum daha onceden hat yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu hava da elan oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi yeniden kizariklik var

Uzman doktor Katiyetle bu durumu savsaklama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin yoklama etmesini sağlayan şayet diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç kullanımına kellelayınız. Kullanmış başüstüneğunuz daruları e varsa hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

ivedili lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

erek hocam antibiyotik kullandığım halde dişeti apsem üç gündür iyileşmedi hatta şalışverişiklik sanki daha da artmakta napmalıyım üç günde şkonuiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim yürekin doktorum kanal tedavisi önerdi. tedaviye temelladık ve sonrasında apse gelişti. tedaviye sarrafiyelamadan önce antibiyotik almama mukabil apse dahada gelişerek çenemden dudağıma on yahoo denli doldu. henüz sonrasında enjeksiyon tedavisiyle bu arada antibiyotik almaya devam ettim.

Mütehassıs doktor Dar ve muallel yapılan diş bakımı sonucunda dişlerde apse oluşur. Ziftlenmek zaitklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz beslenme bunun üzerine dar yapılan diş bakımı bakterilen bölgede üremesi için elverişli bir zemin hazırlar.

suleyman Merhaba doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir dert yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan parafin seyin alinmasina derece sonrasında eve geldim devrisi gun hic bir mesele yokken gece bir agri ile uyandim ve sol yanagim zir kesiminde sell agri olustu hic bir buke ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi başüstüne

Uzman hekim Geçmiş olsun Şu anda farklı bir iyileştirme uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu ilaçları kullanmaktan ayrıksı bir yolunuz yasak..

ivedili lütfen Bu hafta gideceğim.Evet kist oluşursa bu durumun dkatüşü gerçekleşemez mı illa işler mı çok korkuyorum acaba benimki kiste dönüştü mü niteleyerek.

Kompetan hekim Dilerseniz bir diş hekimine görünebilirsiniz see iltihaplanma olup olmadığı dair bir bilim edinin..

Kompetan hekim Bir diş hekimine git münasebet kaynaklandığı dair size bilim vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var yalnızca dokununca aciyor hekim cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *