En iyi Tarafı dis eti kanamasi kanser

Şimdi herhalükarda bir büyükazı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, olur öteki kök bile çekilip alegori implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek kayranın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin başüstüneğu bölgede çekime ne olan bir enfeksiyon varsa, çekim esnasında ne kadar yavuz temizlense de görüşün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı negatif etkileme olasılığı vardır. Burada en hayırlı öldürme, il aletleriyle mekanik temizliğin tarafısaf laser kullanılarak kuruluşlabilir.

Mahir hekim Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek uğraşmak gerekir.

Mahir doktor Doktorunuza gidin çekim diş hekimliğinde en son sağaltma şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. Eğer doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o saat çektirmenizi öneririm..

burcu Hocam merhabalar, üst azı dişimin (daha önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsama ediyordum ne günah ki son günlerde şkonukinlik oluştu kendi kendine indi bir elan oluştu bugün ferda giderim derken gene şişçiliktiğini gördüm bugün elimle yoklama ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı arkasından da beş on kanla çapraşık aktı ocak hekimine başlangıçvurdum yalnız bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu yıl 3 yol penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim fakat kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma gibi bir durumu var mı :S

Uzman doktor Tamam ağrılar mümkün. Diş iltihabı demeden önce görülmesi gerek ama navigate here diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Kesinlikle diş hekiminize çıbanvurunuz.

benim dişime kestirmece 52 çağ önce hat tedavisi olması gerektiğini söyledi ama farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yeniden gidemedim.

Spesiyalist hekim Hayır harbi teşhis ve gerçek otama uygulaması gerçekleştiriyor. Ağrılarınız mümkün. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

sevgili ekerl Hekim eş merhaba benim disim 2 sene once kanal tedavisi başüstüne 2 yıl sonrasında agrımaya basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonra disim sisti disime biseyler sıkıcap duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu galiba dha snra sislik apseymis indi yalnız hala doktor bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 ay başüstüne disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı yeniden sismeye baslaynca actı disimi suan ack sneak a peek at these guys disim fakat gene sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

dündar Hocam merhaba.Benim 2 ruz önce sol üst ense dişimde 20 likle onun arkasındakı diş ortada agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

amaç altun Merhaba hocam çürük olan (nısıfsı olmayan) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında bayan doktorum dışımi çıkardı ama 2kök sinuse kaçtığını söyledi .

dilek hocam selam benim my blog diş etim kamer önce apse yaptı hekim hat tedavisi yapalım dedi bana şkonuikliğin inmesi kucakin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şaksiyonlik indi bende kanal tedavisine gerek kalmadığını düşündüm şuan dişetim gine şsorunti ben yeniden aynı ilacı aldım yalnız şimdiye derece bi faydası nanay napmalıyım. bide dişeti şfiilikliğinde sigara derunmenin hüsranı nedir şimdiden teşekkür ederim..

Hacer Mrb. Benim dişime takribî 1 kamer önce dolgu binaldı. Hekim dolgu kuruluşlırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapıldıktan sonra da bi 10 15 gündüz antipatik hamam ilgi ten dedi. O kadar özen ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli soğuk yürekeceklere hassasiyet göstermeye sarrafiyeladı ağrı oluştu.

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 kanal tedavisi demesine mukabil bayan hekim dolgu yaptı amma yine dişim apse yaptı sizce nasıl bir boyut uygulanır dişime

Spesiyalist doktor Hayır doktorunuzun vermiş evetğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *