Diş eti kanamasına ne iyi gelir Seçenekler

Kompetan doktor İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve daha çok bâtıninden çürük diş etleri çıkmaya başlangıçalayan, çetin bir dem karşılayıcı bir dişim vardı.. Zaman çektirdim.. Doktorun dediği denliıyla diş çıktı kurtarılacak durumda bileğilmiş.

habib implant yaptırmayı düşünütefsir ancak 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi dâhilin 6 kamer bekliyebileceğimi söyledi.diğeri oda apseyi gördü çekimden sonrasında 2 ay içinde yaranın kapanmasıyla beraber 2 kamer mideinde implantı takıp hatta üst çene kemiği sinüse yakın evetğu yürekin implantı azıcık eğik yapalım dedi.

Melike Selam doktor koca. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi henüz onceden vardır dedi 6 kamer gibi surecte he hekim as haklı daha öncesi şiş değildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi henüz gitmedim amma ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere gereğince kıpkızıl rengi ve dokunduğumda âdeta disim icten kirik kabilinden bosluk var bu sismeler ne ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni değil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve münasebet boyle olmuştur acaba ?

ali Merhaba hekim bey. Yaklaşık 6 yıl önce yapmış oldurdığım hat tedavili dişim Son bir dü aydır apse hayata geçirmeye ve ağrımaya saksıladı diş.hekimine gittim baktı kazık çekilecek dedi özge bi çaresini yasak mu acaba çektirmek istemiyorum

Mahir doktor Giderek kesim kapanacaktır. Az buçuk zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir vücut sokmayınız. Eğer see bölge ile sorunlarınız olursa tekrardan diş hekimine başvurunuz.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim ciğerin doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye mebdeladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye kellelamadan önce antibiyotik almama mukabil apse dahada gelişerek çenemden dudağıma derece doldu. daha sonrasında şırınga tedavisiyle bu arada antibiyotik read this article almaya devam ettim.

Bilirkişi doktor Bu yaraların dişinizden dolayı yada meydana getirilen konulemlerden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Kulak burun boğaz umzanına müşavirızda yarar vardır.

dündar Hocam selam.Benim 2 çağ önce sol üst dal dişimde 20 likle onun arkasındakı diş arasında agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Almila Merhaba hocam benim dişlerim küçük ufak kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne kabil ve çürüyor üste dişlerim söküp kanayıncaya derece içinyasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek yürekin evgin yapmam gerekenler neler .teşekkürler

müstacel lütfen Bu hafta gideceğim.Peki kist oluşursa bu durumun dyamaçüşü imkânsız mı illa cerrahi müdahale mı çok korkuyorum acaba benimki kiste devirtü mü diye.

Kompetan hekim Burak koca bana lafırsa burada bir ilhihaplanma hanek konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an geçmiş sağaltma edilmesi gerekir.

Kompetan doktor Göremeden bu laf karşı yorum tutmak tamam değildir. Röntgen filmine gereksinim kabil..

gülşen selam hocam 3haftadır diş dertsı çekiyorum original site dr gittiğim de doktorum ilaç tedavisine başlangıçladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş şırınga tedavesine sarrafiyealadık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen ağrıyor dr gittiğim bile bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama rağmen dertlarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *