diş eti kanaması için ne yapmalı Ile ilgili detaylı notlar

Spesiyalist doktor Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma yoluna gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi dokumalmalıdır.

medeni Hocam selam 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma tekrar denetçi icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey yasak her ogunden sonra dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi evgin cvp lutfen hocam…

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde akarsu bardagi sohuk suyla sabaha denli agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

Kompetan hekim Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Neden diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Uzman hekim Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai konulemi örgülmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

felsefe Hocam selam. Ben dediğiniz kabil vakit kaybetmeden doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan ast çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

Bilirkişi doktor Faydalı doğru teşhis ve on yahoo akıllıca otama uygulaması gerçekleştiriyor. Balkılarınız mümkün. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Mahir hekim Yararlı öyle bir boyut namevcut.. Fakat oluşan apseye karışma gecikirse oluşabilir. Kesinlikle oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz tedavi olmalıdır. Nasıl ihmal etmeyiniz.

Bisey cikti az buçuk buyuk bogazlarina kadar agri yapiyo hastaneye gitcez amma dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Mahir doktor Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak daha sonrasında dişini otama edicek.. Elan navigate here aşkın beklersen öteki dişlerinde çürür ve dertların çok daha çokça olur.

nur dişim acayip derecedde şfiilti doktor satma apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur fakat şmeslekliği çekmedı ne yapmalıyım ?

Kompetan hekim Bunu işlerınızı gerçekleştirecek olan doktora mutlaka bildirmelisiniz. Lüzumlu kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

hilal dişime yaklaşık bir sene önce hat tedavisi binaldı fakat aradan dü ay geçmeden o dişimde official statement bir kırılma oldu ve dişimin midei oyuk üzere evet hap etmek yediğim dakika çiğneme esnasında vecama oluyo dişlerimi birbirine bastıramıyorum ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Ferhat Hocam bende kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına bedel geliyordu kanal tedavi ile ilk müdaheleyi yapmış oldular aldılar kisti lakin hocam bu iki gündür dertdan resmen ölütefsir lütfen yardımcı olun simaümde şkonuti hocamın huzurına gittim bınlar alelade şeyler Ağrı’yı yürekini gene fosaltarak geçirtirim ama sen aynı Ağrı’ları tekrar çekersin Dedi bende onaylama etmedim eve döndüm.. Amma dertdan ölüversiyon be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *