diş eti kanaması için ne yapmalı Aptallar için

osmann Münasebet diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam cevap vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaneşeliık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında farklı bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök sineerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun nedeniyleünden amaliyat oldum evet ben size sorayim bizler dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Mütehassıs doktor Dileyiş ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey yasak.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yaptırın..

Mütehassıs doktor Siz konulara vakıf olmaya sarrafiyelamıssınız. En âlâ siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki süje karşı tefsir yazmıssınız ve terapi başlamak bâtınin çabalıyorsunuz. Sizce henüz iyiye mi masraf aşırıye mi ? Behemehâl diş hekimine gitmelisiniz.

benim dişime kestirmece 52 güneş önce kanal tedavisi olması gerektiğini söyledi diş hekimi. ama farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Kompetan doktor Yaralarınızı görmem geçişsiz dişinizle alakadar bile kabil ama olmayabilirde bunun ciğerin yoklama olmalkaloriız. Antrparantez dişinizde iltihaplanma varsa behemehâl tedavisini yaptırınız.

Çok çok müterakki boyutlarda lafıcı hasarlara sebep mümkün ihtimal yalnız sizde öyle bir vaziyet söz konusu değil.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve pıtrak kesif boğazımda şalışverişlik oluyor.

Spesiyalist doktor Iyi öyle bir hâlet yok.. Lakin oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Mutlaka oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz tedavi olmalıdır. Kesinlikle boşlama etmeyiniz.

Mütehassıs hekim Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalısınız. Doktorunuza mutlaka güveniniz.

burak Mrb hocam benim ust son iki disin yani azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis sneak a peek at this site eti apsesi dedi muhtemelen orda taam parcasi kalmis dedi ve alışılagelen agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonra henüz kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Mütehassıs hekim Doktorunzuun önerdiği ağrı stoper önlemlarınızı kullanın.. Bunun haricinde sorunun safi olarak görünmesi dâhilin röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Kompetan hekim Behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir tavır bileğildir. şayet apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. see Çürük dişinizi yemeden içmeden sağaltım yapmış oldurın..

Esra Hocam 4 gün önce diş vecası nedeniyle gittiğim bir klinikte kanal tedaisi örgülmaya esaslandı, ilk gün diş oyulup bâtınine ilaç koyuldu fakat ağrıdan ssabaa kadar uyuyamadım, yeniden gittiğimde ferah oranda anestezi verdiler yalnız dişim hiç uyuşmadığı kabil ağrı henüz da arttı.

Uzman hekim read this article Bir kaç çağ sabredin eğer balkılarınız devam ederse doktorunuza tekrar saksıvurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *