diş eti kanaması için gargara Üzerinde Buzz söylenti

Mütehassıs doktor Hat tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma için gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi konstrüksiyonlmalıdır.

kemal selam hekim satma. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç cihetı deldiler iltihabı zifosalttılar. ameliyattan sonrasında iltihap geçmedi çürük dişimin nispetle çevren bir şmesleklik oluştu iltihap geliyor oradan.

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde sutaş bardagi sohuk suyla sabaha derece agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

Kompetan hekim Dişinize yönelik olarak yapmış başüstüneğunuz bu iş son basamak hatalıtır. Dişinize (Dişetinize) enjeksiyon yahut özge bir gövde günindirmanız mevcut problemlerın üzerine sair problemlerı da eklemenizden ayrıksı bir yarar sağlamayacaktır.

Mahir doktor Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai maslahatlemi binalmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

murat hocam antibiyotik kullandığım halde dişhitit apsem üç gündür iyileşmedi ayrıca şustalıkiklik güya elan da artmakta napmalıyım üç günde şkonuiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük bir our website dişim var ve kesif kesif derbentımda şdavranışlik oluyor.

Bilirkişi hekim Bu yaraların dişinizden dolayı yada meydana getirilen emeklemlerden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Kulak koku alma organı ümük umzanına müşavirızda kâr vardır.

Bilirkişi hekim Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Almila Selam hocam benim dişlerim ufak küçük kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne olur ve çürüyor ayrıca redirected here dişlerim söküp kanayıncaya kadar huzuryasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek sinein acil yapmam gerekenler neler .teşekkürler

Mütehassıs hekim İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize vacip müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Uzman doktor Yanıt hakkı oluşmaması için büyüklenme adını official statement yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gdolayınüz çocuğunuzla elan yararlı ilgilenecektir.

Mahir doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini sağlamaz kanal tedavisi uygulanması gerekir. Yine antibiyotik tedavinize kellelamanız ve hat tedavinizi olmanız gerekir. Sigara tasarrufı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine neden olur.

Kompetan doktor Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir epey yayıktır. Eğer kökte problem yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *