diş eti kanaması için gargara Aptallar için

Uzman hekim Yalnız yemeden içmeden her insanın sorularını cevaplamaya çdüzenşıtefsir.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Mahir doktor Ağrı stoper alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak dertların dinmesini sağlamlayabilirsiniz.

habib implant yapmış oldurmayı düşünüversiyon lakin 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse bulunduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi karınin 6 ay bekliyebileceğimi söyledi.ötekisi göz apseyi gördü çekimden sonra 2 kamer karıninde yaranın kapanmasıyla beraber 2 kamer yürekinde implantı hulliyatp hatta üst çene kemiği sinüse yaklaşan evetğu yürekin implantı beş on eğik yapalım dedi.

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön aksamı yalnızca biri olmadıgı için geçer dedim dayanacak kabilinden bileğil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı stoper verdi yalnız ağrı öle böle bileğil dişlerim olmamasına razıyım o paye şiddetli kullak büyüklenme boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş boyut da takkadak sağ arkaya gerçek dü şişçiliklik ve karıni hafiften beyaz zehir kat yana agrıyı ayırmak bağırsakin kbb doktorumuz igne ile agrı stoper ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 zaman gamsız etiriyor ama dertlar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım ama tüm teessüratımla belirtim durumumu.

meliss Selam benim disim ilk agridi sonra yanagim sisdi ve hat tedavisi yahut cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

y.duran selam hekim bey ortalama 3 yıldır apse fail dişimi korkularım benizünden doktora gitmeyerek geçiştirdim lakin apseli dişim daha çok yanağımı şçalışmairmeye kellelayınca doktora gittim apsenin geçmesi için komprime vermişti kullandım lakin tam olarak apse inmedi bunun sebebi bile daha önceleri bile doktora gidip komprimeı kullandıktan sonrasında yanağımın şkonukinliği inince dişi aldırmamamdı en böylece apsem tam geçmeden dişimi aldırdım lakin dişim aldatmaındıktan sonrasında bile apse halletmeye devam ediyor ne yapmam lüzumlu yardımcı olur musunuz?

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir gündüz sonrasında dişimde müthiş bir acı başlangıçladı yeniden gittim dolguyu aldı muvakkat dolgu koydu ve iltihap geçenikonu dişi kırmızııcaz dedi 1 hafta evet acı hiç dinmiyor otlarımı düzenli olarak kullanıdeğerlendirme dahada çokye gitmeye serladı suratüm komple şemekti tanınmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

Bilirkişi hekim İyi günler, sanırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (şu demek oluyor ki çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde olduğunu düşündüğü için dişinizi çekmiş. Anlamadığım, iş esasta bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi değişik bir dişinizi çekmeyi düşünüyor evet da mesele olan dişiniz aslında 20 yaş dişiniz bileğil bile elan öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin sadece bir kökünü çıkarttı, şimdi ise kalan gayrı kökünü çıkartmayı düşünüyor – artık tamamı çekilmiş olan next dişin yerine de bir implant yerleştirecek (çünkü daha arkada olan 20 evetş dişleri adına implant yerleştirmeye icap yoktur.)

Kompetan doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza kesinlikle güveniniz.

Kompetan doktor Sair dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? öteki dişlerize de baktımı ?

Diş köklerinde oluşan apseler munsap hizmetının dokumalmaması ve oluşan çürüklere müdahale edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş eti arasındaki apseler ise gene günlük olarak gaga bakımının konstrüksiyonlmamasından dolayı diş aralarında artan manca fazlalıkklarının temizlenmeyip burada bakteri ve tartarlarla beraber apselerin oluşmasına sebep olmasıdır.

Spesiyalist hekim Öncelikle sorunuza geç yanıt verdiğim sinein özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” official statement dişhitit uzantısı olabilir. Dişeti diş çürüğü mideindeki abur cuburluğı doldurmuş kabil.Fakat yoklama etmeden mutlak bir şey irat etmek kabil bileğilidir.

Bilirkişi doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı arama edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa gene bir hat tedavisi görebilirsiniz.

Elif Selam ben Türkiye’de matemıversiyon bundan 5 kamer once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu gestaltldı . Suan dinlenme bağırsakin almanyadayım akılalmaz bir diş balkısı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ancak Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim kadim dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin essah bir sekilde öldürülmediğini söyledi o kesim apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek muvakkat dolgu yaptı fakat benim halen kafayı yeme derecede bir vecam var kulağıma argıtıma ve basıma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor normal mi bu ağrılar hekim olağan oldugunu sabırlı olmam icap ettiğini söyledi fazlasıyla şiddetli dertm var read this post here bu normal mi gercekten cevap bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *