Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması için gargara

sarrafiyeak Selam hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şustalıkip bigunde indi derkrn bi anda sol ast dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

kemal merhaba hekim bey. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç cepheı deldiler iltihabı münhalalttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin indinde ufuk bir şemeklik oluştu iltihap geliyor oradan.

Mahir doktor Kaynar hnım diş hizmetınıza çok özen göstermelisiniz. Başkaca diş hekimi kontrollerinizi de ihmal etmemelisiniz.

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şanlayışlik vardı. İlhablı dişe kanal tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, nanay bir şey olmaz dedi, hat tedavisine esasladı, 15dk. sonra kızım bağırıp ağlamaya serladı, duyum yitimi olduğu halde iltihablı havza uyuşmamış basıcı, beş altı henüz devam etti ve palyatif dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi gerekli dedi.

Uzman doktor Istek eş Öncelikle geçmiş olsun.Kavi çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması sık zıtlaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse andıran ise.Çekilen dişte enfeksiyon namevcut ise kök kalması sertntı yaratmayabilir.

Bilirkişi doktor Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan nahiye hariç özge bölgelerin günce olarak bakımı halletmeye devam ediniz.

çeşme merhaba hocam benim diş etimde ve kenar bağırsakimde daima apse oluyor biri geçiyor diğeri esaslıyor bunların geçmesi karınin ne yapabilirim?

gulsum Merhaba benim sag tarafim yan felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti yan felciyle alakali olabilirmi

Bilirkişi doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza kesinlikle güveniniz.

burak Mrb hocam benim ust resource son dü disin yani azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis eti apsesi dedi muhtemelen orda mahvetmek parcasi kalmis dedi ve düzgülü agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonra…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonra elan kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Mahir hekim Antibiyotik tesirini gösterecektir. Doktorunuz vermiş evetğu ilçaları tarif ettiği şekilde lamaya devam edin bir sonraki randevu tarihine derece.

fatma ören Dişimin kökleri arasında apse var hariça diş etime iltihaplı sivilce kadar my site şişlemlik var dr çekilmesini söyledi tedavisi olabilir mü

Mütehassıs doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini katkısızlamaz hat tedavisi uygulanması gerekir. Gene antibiyotik tedavinize başlamanız ve kanal tedavinizi olmanız gerekir. Sigara tasarrufı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine neden olur.

mebdeak Oldu hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden kanal tedavisi yapilmis sonrasında dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede gene ayni zir cene hat tedavisi sneak a peek at this site olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim zati ortasi belli belirsiz curumuro agri yapip sismesine muhtemelen ne olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *