Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis lakin agzimdaa üzüntü var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf uçuk siskinlik ne yapmaliyim

hüseyin Hocam s.a cisim apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin bâtıninde diş hitit olduğu sinein oraya eritici ilaç koydu suratim şhizmetti antibiyotik kullanıversiyon bu sağaltma kaç günde geçer…?

emira Merhaba 3 ay önce öndeki dişime dolgu örgüldı yapmış oldurmaz olaydım. Bi süre sonrasında ağrı hayata geçirmeye çıbanladı iltihap oluşmuş hat tedavisi dediler ltihaplıyken kanal tedavisinin ilk aşamasını kuruluştlar suratüm çekmeceüm külliyen şmeslekti dişime pansuman binaldı dü kat. Aynı zamanda antibiyotik kullanıtefsir.

Uzman doktor Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik darularınızı kullanmaya devam ediniz.

Spesiyalist hekim Yaralarınızı görmem lazım dişinizle dayalı de olabilir lakin olmayabilirde bunun kucakin sağlık muayenesi olmalkaloriız. Antrparantez dişinizde iltihaplanma varsa kesinlikle tedavisini yapmış oldurınız.

Spesiyalist hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan nahiye hariç diğer bölgelerin jurnal olarak hizmetı hayata geçirmeye devam ediniz.

şengül hocam. bu dişi hitit apsesi bağırsakin meydana getirilen iyileştirme diş çürüklerinde yapılan hat tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi bünyeyor. zaman diş hekimime ön üst iki dişimin dargın şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse olduğunu hat tedavisi gestaltlması icap ettiğini söylemiş oldu de beş on korktum see post açıkcası.

Benim 3 zaman önce diş etim şmedarımaişetmeye ve vecamaya mirladı.Dolaysız doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söyledi.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama mukabil şdavranışlik inmiyor ve hatta daha da büyüyormuş kabilinden hissediyorum.

Mahir hekim İltihaplanma henüz okkalı artmış Doktorunuzun vermiş başüstüneğu devaları tertipli bir şekilde kullanamya devam edin.

Spesiyalist doktor Geçmiş olsun Şu anda ayrıksı bir tedavi uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu ilaçları kullanmaktan özge bir yolunuz namevcut..

ivedili lütfen Bu hafta gideceğim.Peki kist oluşursa bu durumun dkatüşü imkânsız mı illa faaliyetler mı çok korkuyorum see here acaba benimki kiste devirtü mü sanarak.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni olay banada oldu.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 kanal tedavisi demesine mukabil zen hekim dolgu yaptı lakin yine dişim apse yaptı sizce nasıl bir kondisyon uygulanır dişime

gülneşeli selam hocam 3haftadır diş ağrısı çekiyorum dr gittiğim de doktorum ilaç tedavisine saksıladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş on yahoo iğne tedavesine mebdealadık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen vecayor dr gittiğim bile bunu olabilceğini söledi ağrı kesici ve antibiyotik kullanmama mukabil vecalarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *