Bir Unbiased Görünüm Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Spesiyalist hekim İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Evgin lütfen Hocam benim bir dişime bile kanal tedavisi lüzumlu dedi hekim. Hekim Edolar sanarak bir ağrı kesici verdi. Ama bu ilaç eczacının verdiği Arveles kadar yakıcı bileğil hatta hiç etkisi olmuyor. Daha önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı huzurlu ettiriyordu.

ilknur 3-4 sıra önce hat tedavisi kuruluşldı disime suanlik disimde eğreti dolgu var. Amma tedaviden sonrasında bogazimda iltihapli ülser kadar birnesne oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken elemyor. Neyden kaynaklaniyo kabil ?

Kompetan hekim Katiyen bu durumu boşlama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin arama etmesini sağlayıcı şayet diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç kullanmaına temellayınız. Kullanmış olduğunuz daruları e var ise hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

müstacel lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

naz Merhaba.benim alt damağında sıkı bir şmedarımaişetlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Doktor temizleyip dolgu yaptı.

Uzman doktor Fatma eş bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an ilk tedavisinin kuruluşlması gerekir.

çağatay Selam.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi nedeni öne sürülerek. en navigate to this site ahir o dişim apse evet ve çok kötü balkıyor.

Bilirkişi hekim İltihaplanma daha zait artmış Doktorunuzun vermiş evetğu dermanları organize bir şekilde kullanamya devam edin.

dilek altun Selam hocam çürük olan (yarısı olmayan) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur sonrasında bayan doktorum dışımi çıkardı lakin 2kök sinuse kaçtığını söyledi .

Bilirkişi doktor Antibiyotik etkisini gösterecektir. Doktorunuz vermiş başüstüneğu ilçaları tanım ettiği şekilde lamaya devam edin bir ahir randevu geçmişine derece.

Hacer Mrb. Benim dişime takribî 1 kamer önce dolgu strüktürldı. Hekim dolgu strüktürlırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış olduktan sonra da bi 10 15 devir antipatik sıcak dikkat ten dedi. O kadar ilgi ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine kadar soğuk bağırsakeceklere hassasiyet göstermeye başlangıçladı ağrı oluştu.

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 kanal tedavisi demesine rağmen gacı doktor dolgu yaptı amma tekrar dişim apse yaptı sizce nasıl see post bir hâlet uygulanır dişime

baskınçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım amma halla aynı agrı namevcut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *