Bir Unbiased Görünüm diş eti kanaması abdesti bozar mı

Mütehassıs hekim Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma için gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi strüktürlmalıdır.

Mahir doktor Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz mukteza tedaviyi uygulayacaktır.

Mahir doktor çaykara hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. Antrparantez diş hekimi kontrollerinizi bile ihmal etmemelisiniz.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi ama ben hala ayniyim ne yapmaliyim

müstacel lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

Mütehassıs hekim Doktorunuza güvenmelisiniz. şayet bu mevzuda tereddüt yaşıyorsanız değişik bir diş hekimine de muayene olabilirsiniz.

Bilirkişi hekim Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin iyileştirme olması icap.. Gine strüktürlacak kontrollerle gerekiyorsa güreşçi köprüsülerin değemekmesi gerekmektedir.

Mütehassıs doktor Diş kırılmalarının en majör nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış olur.

suleyman Merhaba doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir iş yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan beyaz seyin alinmasina denli sonra eve geldim devrisi gun hic bir sorun yokken tün bir agri ile uyandim ve sol yanagim ast kesiminde agri olustu hic bir buke ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi başüstüne

Kompetan hekim Başka dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Gayrı dişlerize de baktımı ?

kemal hekime azca önce başvurdum çürük dişin altında iltihap yayılmış dedi. ama kendisi çekmedi diğer yere gitmemi söyledi. çürük dişimin yanında küçük bir şemeklik var iltihap geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu gidişat önemlice mi ?

Spesiyalist doktor Kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir mevki değildir. şayet apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi hemen sağaltma yaptırın..

poyraz Hocam read here 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 hat tedavisi demesine karşın zen hekim dolgu yaptı fakat yine dişim apse yaptı sizce nasıl bir manzara uygulanır dişime

Spesiyalist doktor Niçin hiç diş hekimine gitmeyi diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz bahis üzerine sizi bilgilendirecek ve muktezi otama site yöntemlerini çıbanlatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *