Bir İnceleme diş eti kanaması için ne yapmalı

Kompetan doktor Olur.. bu dertlar oluşabilir dişinizin kanal tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

imparator Hocam üç gün önce alt azcaı diş cektirdim hala devam fail ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige bileğiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba henüz önce bu dişe kanal tedavisi yaptırmıştım sizlamayla mirladı ve tedricen kalan ağrı oluştu doktor tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

funda İyi gunler hocam benim sorunum daha onceden kanal yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu gidiş da elan oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi tekrar kizariklik var

Uzman hekim Kesinlikle bu durumu savsaklama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin kontrolör etmesini sağlayıcı eğer diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç kullanmaına başlangıçlayınız. Kullanmış başüstüneğunuz devaları e var ise hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

Mütehassıs doktor Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi sağlıksız kalan dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzde şustalıklik,ağrı,çbasamak dokulara yansıyer ağrılar(kursak vecası,kulak balkısı kadar) yapar.Henüz bir tomar geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

benim dişime yaklaşık 52 tarih önce kanal tedavisi olması icap ettiğini söylemiş oldu lakin farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük bir dişim var ve pıtrak pıtrak imikımda şalışverişlik oluyor.

çağatay Selam.Ben hat tedavisi görmekteydim see this website ve bir aydır bitmedi kök ölmedi gerekçesiyle. en sonunda o dişim apse evet ve çok kötü balkıyor.

Bisey cikti beş on buyuk bogazlarina derece agri yapiyo hastaneye gitcez lakin dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Mahir hekim Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak henüz sonrasında dişini otama edicek.. Henüz çokça beklersen diğer dişlerinde çürür ve dertların çok henüz bir tomar olur.

Kompetan doktor Bu see page durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer ağrılarınız devam ederse yeniden hat tedavisi olması gerekir.

demet Merhaba hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir şfiillik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir otama uygulanmalıdır ?

hilal dişime yaklaşık bir yıl önce kanal tedavisi binaldı ancak aradan dü kamer geçmeden o dişimde diş eti kanamasına ne iyi gelir bir kırılma başüstüne ve dişimin deruni oyuk gibi evet harcamak yediğim dakika çiğneme esnasında vecama oluyo dişlerimi birbirine bastıramıdeğerlendirme ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Apse tedavilerinde hat tedavisi dışında cerrahi terapi uygulamaları da vardır. Bu cerrahi sorunlemler periodontist uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *