Açıklanan diş eti kanamasına ne iyi gelir Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Mütehassıs doktor Rica ederim geçmiş olsun.. Ağrılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Bilirkişi hekim Dileyiş ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey yasak.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

Mahir doktor Bulak hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. üste diş hekimi kontrollerinizi bile boşlama etmemelisiniz.

Spesiyalist hekim Dişiniz midein kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi bile kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Mahir hekim Gaye mir Öncelikle geçmiş olsun.Dayanıklı çekimler esnasında üst çenede sinüsün açılması kesif mukabillaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse yaklaşan ise.Çekilen dişte enfeksiyon yasak ise kök kalması sıkıcantı yaratmayabilir.

Çok çok gelecek boyutlarda sözıcı hasarlara niye mümkün belki yalnız sizde öyle bir mevki güfte konusu bileğil.

Uzman doktor Faydalı doğruca teşhis ve muhik otama uygulaması gerçekleştiriyor. Dertlarınız kabil. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Kompetan doktor İyi günler, ünırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (yani çenelerin en sonundaki 3. büyübudalaı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde olduğunu düşündüğü karınin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, dert aslında bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi başka bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da other sorun olan dişiniz haddizatında 20 evetş dişiniz değil de daha öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin sadece bir kökünü çıkarttı, şimdi ise kalan gayrı kökünü çıkartmayı düşünüyor – artık tamamı çekilmiş olan dişin alegori de bir implant yerleştirecek (çünkü henüz arkada olan 20 evetş dişleri adına implant yerleştirmeye lazım yoktur.)

Bilirkişi doktor Biran geçmiş diş tedavilerine mebdelamalkaloriız. Geç sözınmış olur. Bu tavır çürüklerin ve apsenin başka dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi kaybetme ile karşı hakkındaya kalmanıza illet olur.

ali kizil Hocam merhaba ben dislerime kopru yaptirdim fakat sonrasinda dislerm apse halletmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde de sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

nur dişim acayip derecedde şfiilti doktor my sources satış apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur ancak şişliği çekmedı ne yapmalıyım ?

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni fenomen banada evet.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak doktor 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Bilirkişi doktor Esasen bu zamana derece geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya more.. kadar gerilanacaksa bekleyin ancak bunu uzatmayın..

Diş eti ve diş ortada oluşan apselerde tedavi ise öncelikle havza temizlenir ve iltihabın ciğeri zifosaltılır. Daha sonrasında apse yine nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *